OBAVIJEST UČENICIMA, PROFESORIMA I RODITELJIMA

Poštovani,

nastavu nastojimo organizirati unatoč svim izazovima kako bismo učenicima omogućili kontinuitet i obrazovanje kakvo zaslužuju u ovim vremenima nestabilnosti.

Obavještavamo vas kako će se od utorka, 14. travnja, nastava odvijati prema rasporedu sati u realnom vremenu i samo u jutarnjoj smjeni. Nastavni sat će trajati 45 minuta te će se poštivati vrijeme malih i velikog odmora.

Učenici trebaju biti svjesni odgovornosti prema sebi, svom znanju i obrazovanju. Obaveza svakog učenika je pratiti nastavu prema realnom vremenu i rasporedu sati. Od utorka učenik treba svoju prisutnost na nastavi (svakom nastavnom satu) potvrditi na način na koji odredi predmetni profesor, a u trajanju nastavnog sata.

Ukoliko učenik zbog opravdanih razloga (tehničke poteškoće, bolest, osobni i obiteljski problemi...) ne može pratiti nastavu u realnom vremenu o tome je roditelj dužan obavijestiti razrednika koji će na adekvatan način bilježiti izostanak učenika. Svjesni svih poteškoća na koje nailazi nastava na daljinu, nadamo se da ćemo zajedničkim naporima uspjeti održavati nastavu i potaknuti učenike na poštivanje pravila koja vrijede i u školi.

Molimo razrednike, predmetne profesore i roditelje neka obavijeste učenike o navedenom.

Ravnateljica i stručna služba škole

objavio: Ibrahim Smlatić   datum: 10. 4. 2020.