Erasmus+ projekt "Beyond the horizon"

Izložba projekta (pdf)

"Beyond the horizon"

Erasmus+ KA229 projekt "Beyond the horizon"

U razdoblju od 18.10. do 27.10.2019. naša je škola, u sklopu Erasmus + projekta „Beyond the horizon“, bila domaćin učenicima i kolegama iz Češkog grada Varnsdorf.

Cilj projekta jest upoznati učenike s kulturnim i prirodnim ljepotama Hrvatske i Češke kako bismo u konačnici zajednički izradili postere i letke pomoću kojih ćemo projekt predstaviti široj zajednici.

U okviru projekta naši su učenici u ulozi turističkih vodiča predstavili sljedeće lokacije: Trogir, Crkvu Gospe od Prizidnice (Slatine), Dvorac Vitturi u Kaštelima, Biblijski vrt (Stomorija), Antički grad Salonu, Klis, Split te Poljud. Također, na radionicama koje je osmislila prof. Sandra Škrobica učili su o promociji te pisali promotivne tekstove o lokacijama koje smo posjetili. Pored učenja, dobro smo se i zabavili vozeći bicikle i kupajući se na Bačvicama.

U projektu sudjeluju učenici: Ivana Paula Ugrina, Laura Matas, Leonarda Crnoja, Marko Modrić, Domagoj Maljković, Anton Radunić, Mario Renić i Ante Županović te profesori Marija Balić, Sandra Škrobica, Sanja Vuković i Mario Pavić.

Drugi dio projekta čeka nas u travnju kada naši učenici u pratnji profesora odlaze u Češku. Tamo ćemo učiti o dizajniranju postera i letaka te ćemo naše novostečeno znanje primijeniti u izradi istih. Nadamo se kako ćemo sudjelovanjem u ovom projektu steći nova iskustva koja ćemo moći primijeniti u nastavi, a sve za napredak naše škole i naših učenika.

Ukoliko želite, naš projekt možete pratiti na Facebook i Instagram stranicama.

Koordinatorica projekta Marija Balić

Web stranica projekta:

www.beyond-horizon.cz

Facebook stranica:

Profesori koji sudjeluju u projektu:

Marija Balić, prof., koordinatorica projekta

Sandra Škrobica, prof.

Sanja Vuković, prof.

Mario Pavić, prof.

objavio: Sanja Stojan Vuković   datum: 7. 2. 2021.

« Svibanj 2024 »